skip to Main Content

Neden Konuş? 

Konuş, kurum içi güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ile mesajlarınızın nerede saklanacağını siz seçersiniz ve bu sayede verilerinizin kontrolü sizde olur. Konuş, varsayılan uçtan uca şifrelemeye çapraz imzalı cihaz doğrulaması ekleyerek yeni bir güvenlik düzeyi sağlar. Konuş size gizlilik, güvenlik uyumluluğu ve entegrasyon esnekliği sağlar.

Gizlilik

Verilerinizin ve konuşmalarınızın nerede saklanacağına siz karar verin. Kurumsal verileriniz size ait olsun.

.

Güvenlik

Uçtan uca şifrelenmiş görüşmelere ek olarak çapraz imzalı cihaz doğrulaması ile konuşmalarınız güvende olur.

.

Haberleşme

Güvenli mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalar, dosya paylaşımı ve diğer tüm özellikler; ekibiniz, şirketiniz, dış ortaklarınız ve müşterileriniz için.

Mesajlaşma

Konuş, şirket içi güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu mesajlaşma uygulaması dosya, fotoğraf, video, ses, konum ve kişi aktarımlarını sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanır. 

Sesli ve Görüntülü Aramalar

İş arkadaşlarınızla sınırsız mesajlaşabildiğiniz gibi, sesli ve görüntülü arama özelliğiyle takım arkadaşlarınızla birebir veya grup görüntülü görüşmelerini ücretsiz olarak Konuş üzerinden yapabilirsiniz.

Güvenli Odalar

Grup odaları iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır. Organizasyonunuz içerisinde belli bir amaca yönelik oluşturup isimlendirebileceğiniz çalışma gruplarınız ile tıpkı birebir sohbetlerde olduğu gibi güvenli mesajlaşıp dosya, ses, fotoğraf, video, konum ve kişi paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca oda ismini değiştirme, bildirimlerini özelleştirme veya sessize alma gibi birçok kişiselleştirme yapmak mümkündür.

Akıllı Bildirimler

Özelleştirilebilir bildirimler ile güncel kalın.

Düzenle & Sil

Gönderilen mesajları iletilen kişi görse dahi silebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Parmak İzi Koruma

Parmak izi koruması ile sohbetlerinize ek bir güvenlik katmanı sağlayın.

Yetkilendirme

Odalardaki kullanıcılara rol atayabilir ve odadaki yetkileri üzerine özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Güvenlik

Konuş üzerinden gönderilen ve alınan mesajlar uçtan uca şifrelidir. Çapraz imzalı cihaz doğrulamaya ek olarak yapılan uçtan uca şifrelemede şifreleme anahtarları yalnızca gönderici ve alıcının cihazlarında bulunur. Konuş uygulaması kullanıcı verilerini güvence altına alırken mesajlarını şifrelemek için AES-256 ve HMAC-SHA-256 simetrik şifreleme anahtarlarını birlikte kullanır. 

Gizlilik

Konuş, güvenli ve merkezi olmayan bir iletişim yapısına sahip olma özelliği ile diğer mesajlaşma uygulamalarından ayrılır. Verilerinizi ve mesajlarınızı nerede saklayacağınızı siz kontrol edersiniz ve veri madenciliği veya üçüncü şahıslar tarafından erişim riski bulunmadan rahatça kullanabilirsiniz. Konuş’u kendi BT altyapınızda çalıştırarak verileri güvence altına alabilirsiniz.  Ayrıca mesajlaşmalar uçtan uca şifreli olduğu için Konuş dahil hiçbir üçüncü şahıs bu verilere erişemez.

Minimum Sistem Gereksinimleri
CPU Disk RAM
Quad Core 1.8-2.4 GHz               500 GB                           8 GB                

Gereksinimler kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi için iletişim

 Ürün broşürümüzü incelemek için tıklayınız.

 

Back To Top