skip to Main Content

    ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilişim sektöründe yazılım ArGe gücümüz ve sistem entegratör yapımızla telekomünikasyon, siber güvenlik ve nesnelerin interneti alanlarında katma değerli çözümler sunmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ve eko sistem platformumuzla size değer sunmak bizleri memnun edecektir. Gelecek nesil çözümler için ArGe ve eko-sistem ekiplerimiz teknoloji, bilim ve inovasyon odaklı olarak devamlı hizmet verme gayesindedir.

Bizi daha yakından tanıyın ve iletişime geçin.

GERÇEK ZAMANLI SİSTEM TASARIMI

Ağ analiz platform tasarımları ile yeni nesil servislere katma değer çözümler sunmak

AĞ ANALİZ SİSTEMLERİ

Ağınızın dijital anlamda kaçaklarını tespit ediyor, network alt yapınızı analiz ve tasarımını sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz.

LOG YÖNETİMİ VE KORELASYON

Sisteminiz üzerinde gerçekleşen işlemleri saptıyor, toplanan logların birbirleri ile alakalı ilişkilerini anlık olarak değerlendiriyoruz.

TEHDİT YÖNETİMİ VE ANOMALİ TESPİTİ

Kayıtlarınızı inceliyor, sisteminizi değerlendiriyor; tehdit oluşturabilecek trafikleri ve hamleleri tutarak anında işlem gerçekleştiriyoruz.

NESNELERİN İNTERNETİ

Fiziksel nesnelerin işiniz ile alakalı iletişimlerini gerçekleştiriyor, hayatınızı kolaylaştıracak yazılımların ve donanımların desteklerini sağlıyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON ÇÖZÜMLERİ

İletişime dair her türlü güncel yazılım, donanım ve yeni nesil teknolojiler ile alakalı size rehberlik ediyor, maliyetlerinizi düşürüyoruz.

SİBER İSTİHBARAT VE VERİ GÜVENLİĞİ ANALİZİ

Web servis ve mobil uygulama veri analizi ile istihbarat ve güvenlik testleri

Bilişim sektöründe yetkin kadrosu ve eko sistem ağı ile teknoloji, bilim ve inovasyon odaklı, sektöre değer katan; ürün, servis ve çözümler geliştirir.

Merkez Adres:
Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı,
1-C blok No: 1105 Pendik / İstanbul
Ankara Ofisi:
Mahall Ankara MustafaKemal Mah. Dumlupınar Bulv.
No:274/5/F/2 Merkez Çankaya / Ankara

Telefon:
0 (216) 256 58 68

E-Posta:
info@nettsi.com – bilgi@nettsi.com

Back To Top